×
Menu
187

Killer Pads Junior Skate Pads 3-pack

(41)
1 set
Daudzums
1 set
2 sets
3 sets
4 sets
5 sets
6 sets
7 sets
8 sets
9 sets
10+
Pievienot grozam
  Saglabāt vēlākam
Receive an email when this product is back in stock
Bezmaksas piegāde uz pasūtījumiem virs 79 €
Piegāde 5-6 darba dienas
365 dienu atgriešanas

Skatīt arī

Apraksts

Pilns aizsardzības komplekts jūsu jaunākajam smalcinātājam. Šis 3 daļu kombinētais komplekts ar ceļgalu, elkoņu un plaukstu aizsargiem noteikti nodrošinās pamataizsardzību, kas nepieciešama lielākajai daļai skrituļsporta veidu. Uzņēmuma 187 komanda ir izmantojusi konturētu, pieguļošu dizainu, kas pieguļ ķermeņa daļām, kuras tas sedz, radot stingru piegulumu, kas notur aizsargus savā vietā pat intensīvu aktivitāšu laikā. Putu sistēma palīdz absorbēt spēcīgus triecienus. Forma un bezšuvju iekšējā apdare padara šo ceļgalu spilvenu īpaši ērtu un ļauj brīvi kustēties.

Izgatavots no ballistiskā neilona ar rūpnieciski izturīgām šuvēm, kas nodrošina izturību.

Izmēri: Šis komplekts ir izgatavots jaunākajiem smalcinātājiem vecumā no 4 līdz 8 gadiem un ar svaru no 33 mārciņām (15 kg) līdz 66 mārciņām (30 kg).

Populāri produkti

Parādīt visu

No tā paša zīmola

atsauksmes   (41)

Great pads, my kids are using for skateboarding, the knee pads are perfect fit knee slides which are essential when needing to safely jump off the board when learning to skateboard. Would definitely buy again.
C. Docherty (Lytchett Matravers)
2021-09-13
Reitings: 5 no 5!
Hi my granson loved them thanks
Sarah Smith (Watford)
2020-09-28
Reitings: 5 no 5!
I bought these for my granddaughter and she loves them, they fit her well and stay where they’re supposed to, no slipping down! They look a really good quality product, let’s hope they are as she wrecked her other set ( not this brand)!
Jayne Robinson (Leicester)
2019-06-21
Reitings: 5 no 5!
Rādīt visas 41 atsauksmes
SkatePro