×
Menu

XC Skeleton Trinity Off Road Skates

(7)
Video
Video
Pasteidzieties! Noliktavā ir tikai 1
1 pair
Daudzums
1 pair
2 pairs
3 pairs
4 pairs
5 pairs
6 pairs
7 pairs
8 pairs
9 pairs
10+
Pievienot grozam
  Saglabāt vēlākam
Bezmaksas piegāde ar šo preci
Piegāde 5-6 darba dienas
365 dienu atgriešanas

Skatīt arī

Apraksts

Powerslide tagad piedāvā XC Skeleton ar unikālo Trinity rāmja konstrukciju. Tas ir trīs punktu rāmis, kas ne tikai ļauj jums atrasties tuvāk zemei, nodrošinot lielisku līdzsvaru, bet arī uzlabo jaudas pārnesi. Turklāt jūs varat regulēt stiprinājumu uz sāniem un uz priekšu un atpakaļ, lai izveidotu vislabāko personīgo uzstādījumu.

Šis modelis nordic cross skrituļslidotājiem ir izmantojams kopā ar jūsu parastajiem apaviem. Vienkārši uzvelciet apavus un brauciet. Pateicoties augstai atbalstošai aprocei un 3 regulējamām siksnām (divas no tām ir ar polsterējumu), šis zābaks nodrošinās drošu, labu piegulējumu un līdz ar to arī labu jaudas pārnesi. XC Skeleton Trinity ir bezceļu skrituļslidošanas prieks vislabākajā veidā!

150 mm pneimatiskajām riepām maksimālais gaisa spiediens ir 7,0 bāri / 100 PSI.

Compatible parts

Find products compatible with Powerslide XC Skeleton Trinity Off Road Skates:

Compatible parts

Specifikācijas

Riteņa diametrs:
150mm
Bremžu tips:
Included
Prasmju līmenis:
Intermediate
Gultņa precizitāte:
ABEC-7
Riteņa tips:
Air tire
Riepu spiediens:
100psi
Klīrenss no zemes:
35 mm
Rāmja materiāls:
Aluminum
Montāža:
Trinity

No tā paša zīmola

Parādīt visu

atsauksmes   (7)

I live in sunny Southern California and these arrived all the way from Denmark in less than a week which was so much quicker than the two weeks ETA! Packaging is top notch and build quality is superb and sturdy. It’s pretty warm here so ski season is only a limited window and quite often a trek to either Big Bear or Mammoth mountain. I bought these because I’m also an avid mountain biker that has plenty of great hiking trails around me. Riding the Trinity skates is so unbelievably cool, it definitely satisfies your inner adrenaline junkie. I bought the XC Trinity Skeleton specifically because I wanted to wear my regular shoes for three reasons, don’t want to sweat into a boot, I want to just be able to take these off and throw them in a duffle when I skate up to a McDonalds, I skip over streams when I skate trails so I Can clean my shoes no problem (boot not so much). I love riding these around the 3 mile Rose Bowl Loop in Pasadena.
Jonathan W. (Temple City)
2020-03-23
Reitings: 5 no 5!
Rādīt visas 7 atsauksmes
SkatePro